استان ها > ایلام

بهره‌برداری بیش از ۷ هزار میلیارد تومان ‌پروژه در سفر رئیس جمهور به ایلام

استاندار ایلام از افتتاح و بهره‌برداری از بیش از ۷ هزار میلیارد تومان طرح و پروژه در سفر رئیس جمهور به استان خبر داد.

‌به گزارش ورگ، «قاسم سلیمانی‌دشتکی» در نشست «اخلاق مدیران» اظهار کرد: افق روشن و امیدبخشی در پیش روی استان ایلام قرار دارد طرح‌ها و پروژه‌های بسیار بزرگی در دست اقدام است که از جمله می‌توان به پروژه لرزه نگاری دانا با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار و حدود ۴۰۰ نفر اشتغالزایی در مناطق شمالی استان و گروه دیگر پروژه لرزه نگاری دانان در مناطق جنوبی استان با اعتباری بالغ بر ۱,۲۰۰ میلیارد تومان و بیش از ۴۰۰ نفر اشتغالزایی وارد مرحله اجرایی شده است.

وی با اشاره به شروع به کار پروژه pp ، گفت: راه آهن ایلام نیز به زودی در سفر رئیس جمهور کلنگ زنی می‌شود.

سلیمانی دشتکی در ادامه از افتتاح و بهره برداری از ۶ کارخانه بزرگ به علاوه گوگرد زدایی پتروشیمی و در مجموع بیش از ۷ هزار میلیارد تومان طرح و پروژه در سفر رئیس جمهور به استان خبر داد و گفت: خوشبختانه کار پتروشیمی مهران و دره شهر به مرحله نهایی سرمایه گذاری رسیده است.

استاندار ایلام در ادامه به عملکرد اقتصاد مقاومتی استان اشاره کرد و گفت: در ارزیابی سازمان برنامه و بودجه کشور استان ایلام با فاصله نسبت به استان‌های دیگر مقام اول را به دست آورده است.

سلیمانی گفت: مدیریت خوب و پیشگیرانه سیل در استان ایلام یک نقطه عطف در تاریخ مدیریت بحران کشور بود چراکه با وجود بیشترین و شدیدترین بارش‌ها در کشور برخلاف استان‌های سیل زده تلفات انسانی نداشتیم.

وی در پایان ماه رمضان را فرصتی برای خودسازی و نزدیک کردن دل‌ها به هم دانست و گفت: تنها با اتحاد و وحدت و قانون مداری می‌توانیم بر ریل توسعه و خدمت به مردم گام برداریم.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code