استان ها > گیلان

برگزاری جشنواره تولیدات چند رسانه ای «طهورا» در گیلان

ورگ/گیلان معاون اجتماعی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر گیلان از برگزاری جشنواره تولیدات چند رسانه ای «طهورا» با محوریت پوشش بانوان و آقایان خبر داد.

عبدالکریم علیزاده امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری جشنواره تولیدات چند رسانه‌ای «طهورا» به مناسبت هفته عفاف و حجاب در استان گیلان، اظهار کرد: این جشنواره با محوریت پوشش بانوان و آقایان برگزار می‌شود.

وی در ادامه به قالب تولیدات چند رسانه‌ای در این جشنواره اشاره کرد و گفت: علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار خود را در قالب پوستر، کلیپ، فیلم کوتاه، انیمیشن، موشن کمیک و موشن گرافیک تهیه و ارسال کنند.

علیزاده تصریح کرد: محوریت برگزاری این جشنواره پوشش و حفظ کرامت بانوان، مردان و سلامت اخلاقی جامعه، محبت پدرانه و تربیت عفیفانه و نقش متقابل فرد، خانواده و جامعه در سلامت اخلاقی است.

وی افزود: علاقه مندان به شرکت در این جشنواره تا ۱۸ مرداد ماه فرصت دارند تا تولیدات خود در این زمینه را به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

معاون اجتماعی ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر گیلان ادامه داد: آثار باید از طریق شماره ۰۹۱۱۶۶۰۴۶۹۹ و یا شناسه @Gil_cyber در شبکه‌های اجتماعی به دبیرخانه جشنواره ارسال شود.

علیزاده با اشاره به گسترش بهره گیری از فضای مجازی، تأکید کرد: فضای مجازی گذرگاه فرصت‌ها و تهدیدهای سلامت اجتماعی از دیگر محورهای این جشنواره است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این جشنواره با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر گیلان، سپاه قدس گیلان، شهرداری رشت، منطقه آزاد بندر انزلی و مرکز فضای مجازی سپاه قدس برگزار خواهد شد.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code