استان ها > مرکزی

برگزاری بازی آلومینیوم و ذوب آهن مشروط به پرداخت اجاره بهای استادیوم شد

ورگ/مرکزی رییس هیات دوومیدانی استان مرکزی گفت: در صورتی که باشگاه آلومینیوم بدهی خود را تا ظهر روز شنبه ۲۰ دی به هیات دوومیدانی استان مرکزی پرداخت نکند، اجازه برگزاری بازی روز یکشنبه با ذوب آهن در استادیوم امام خمینی (ره) اراک را نمی دهیم.

به گزارش ورگ، به نقل از روابط عمومی هیات دوومیدانی استان مرکزی، مجید فروتن نیا با انتقاد از بدقولی های مکرر باشگاه آلومینیوم اراک درخصوص پرداخت اجاره بهای استادیوم امام خمینی (ره) اراک افزود: هفته گذشته جلسه ای در حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان مرکزی با مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک داشتیم و باشگاه تعهد کرد اجاره بهای استادیوم امام خمینی (ره) اراک از مرداد لغایت آذرماه را به هیات دوومیدانی استان پرداخت کند، اما همانند گذشته شاهد بدقولی مدیریت باشگاه بودیم و تاکنون مبلغی پرداخت نشده و اقدامی هم برای عقد قرارداد اجاره از مردادماه تاکنون از سوی باشگاه صورت نگرفته است.

وی گفت: در پنج ماه اخیر همراهی خوبی را با باشگاه آلومینیوم داشته ایم، اما رسما اعلام می کنیم در صورتی که باشگاه تا ظهر روز شنبه ۲۰ دی ماه بدهی خود را پرداخت نکند، اجازه برگزاری دیدار تیم های آلومینیوم اراک و ذوب آهن اصفهان در استادیوم امام خمینی(ره) را نخواهیم داد.

فروتن نیا گفت: این موضوع را هم به اطلاع مدیرعامل و هم سرپرست تیم و سایر عوامل باشگاه رسانده ایم و اگر روز یکشنبه اجازه حضور تیم ها در استادیوم را ندادیم، دوستان گلایه نداشته باشند.

رئیس هیات دو و میدانی استان مرکزی با اشاره به هزینه های سنگین نگهداری استادیوم گفت: تنها مستاجر زمین چمن استادیوم ۱۵ هزار نفری، تیم آلومینیوم بوده و ما بخاطر تعهدمان به این تیم هیچگونه درآمدزایی نداشتیم ولی همین مستاجر نیز بدهی حداقلی خود را پرداخت نکرده است.

وی افزود: آیا منصفانه است باشگاهی در یک فصل فوتبالی میلیاردها تومان هزینه های مختلف داشته باشد، اما هزینه چند میلیون تومانی اجاره استادیوم را نپردازد. ما به هیچ عنوان قصد مشکل زایی برای تیم فوتبال آلومینیوم را نداریم، اما اول باید مدیریت باشگاه برای تیم تلاش و دلسوزی کند.

رییس هیات دوومیدانی استان مرکزی در پایان گفت: این استادیوم به صورت قانونی و بر اساس روند تعیین شده از سوی وزارت ورزش و جوانان، به هیات دوومیدانی استان مرکزی اجاره داده شده است و ما هم حق قانونی خودمان می دانیم با رعایت پروتکل های بهداشتی و حفظ سلامت زمین چمن، درآمدزایی داشته باشیم و به دنبال وصول مطالبات به حق و قانونی خودمان باشیم.

 

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code