استان ها > آذربایجان شرقی

برپایی بازارچه خیریه به نفع کودکان مبتلا به سرطان در تبریز

ورگ/آذربایجان شرقی مدیرعامل موسسه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان تسکین از برپایی بازارچه خیریه در تبریز در آستانه شب یلدا خبر داد.

جواد میلانی در تشریح این خبر اظهار کرد: موسسه تسکین، در آستانه شب یلدا، بازارچه خیریه‌ای برپا می‌کند تا فرصت برای معرفی فعالان مشاغل خانگی فراهم آمده و همچنین به کودکان مبتلا به سرطان و خانواده آنان در تامین هزینه‌های درمانی یاری رسانده شود.

وی با بیان این‌که علاقمندان و فعالان مشاغل خانگی جهت رزرو غرفه در این بازارچه خیریه تا 16 آذرماه فرصت دارند، افزود: این بازارچه شامل غرفه‌های غذاهای محلی، غذاهای فرنگی و لقمه‌ای، شیرینی و دسر، مربا و ترشیجات، نوشیدنی‌های سرد و گرم، گل و گیاه، صنایع دستی و بدلیجات بوده و باتوجه به برگزاری این بازارچه در آستانه شب یلدا غرفه هایی نیز به این مناسبت اختصاص خواهد یافت.

وی بیان کرد: این بازارچه خیریه به مدت سه روز با همکاری فرهنگسرای ارک از 21 تا 23 آذر ماه در محل فرهنگسرای ارک واقع در خیابان شهید زبر دست برپا شده و بخشی از عواید حاصل از آن صرف هزینه‌های درمانی کودکان مبتلا به سرطان می‌شود.

مدیرعامل موسسه تسکین با اشاره به فعالیت‌های انسان دوستانه و اجتماعی این موسسه در راستای حمایت از کودکان مبتلا به سرطان اظهار کرد: موسسه تسکین، همگام با اهداف انسان دوستانه خود در پیش‌برد فعالیت‌های اجتماعی موثر و فرهنگسازی در ابعاد مختلف موثر در سرنوشت کودکان مبتلا به سرطان و خانواده آنان، تلاش می‌کند؛ طرح بازیافت زندگی و برپایی بازارچه خیریه با محوریت مشاغل خانگی نیز در راستای این این اهداف برگزار می‌شوند.

وی افزود: مهلت رزرو غرفه های بازارچه خیریه به مدت 10 روز بوده و علاقمندان می‌توانند از ساعت هشت تا 16 روزهای شنبه تا چهارشنبه و ساعت 9 تا 13 روز پنج شنبه در محل دفتر موسسه تسکین(واقع در خیابان شریعتی جنوبی، ابتدای خیابان بارون آواک، ساختمان آواک) به صورت حضوری نام خود و یا شرکتشان را ثبت کنند؛ همچنین علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 35538219 تماس حاصل کنند.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *