استان ها > مرکزی

برخی قوانین سد راه توسعه صنعتی کشور است

رئیس خانه صنعت و معدن استان مرکزی گفت: برخی قوانین سد راه توسعه صنعتی کشور است.

به گزارش ورگ، عماد مردانی در مراسم گرامیداشت روز ملی حمایت از صنایع کوچک اظهار کرد: در استان صنعتی مرکزی ۳۳۰۰ واحد صنعتی فعالیت دارند که یک زنجیره صنعتی متشکل  از صنایع بزرگ کشور و حلقه های ریزی به نام واحدهای کوچک هستند. این واحدهای کوچک امروز سرمایه های استان بوده و نیازمند نگاه حمایتی هستند. نگاه حمایتی به صنابع کوچک در استان باید متفاوت باشد چرا که صنابع کوچک و متوسط در استان، امروز بار صنایع بزرگ را به دوش می کشند.

وی بیان کرد: امروز صنایع کوچک به شدت تحت فشار هستند و در این راستا از نمایندگان مجلس انتظار داریم برخی قوانین مزاحم را از سر راه صنابع حذف کنند که در حال حاضر در این زمینه کوتاهی شده و شاید واقعا کاری انجام نگرفته یا اینکه ما بی اطلاع هستیم.

مردانی ادامه داد: در سالی که مزین به نام رونق تولید بوده و مقام معظم رهبری بیان کرده در جنگ اقتصادی هستیم، حمایت بیشتر از صنایع کوچک ضروری است. برخی قوانینی که در مجلس تصویب می شود از موانع بزرگ توسعه صنعتی در کشور و استان است و مجلس باید در راستای برطرف کردن این موانع تلاش ویژه داشته باشد چراکه فشارهای بی مورد سبب تعطیلی صنایع و بیکاری افراد خواهد شد، مجلس باید در این زمینه دولت را یاری کند.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code