استان ها > گیلان

برخورد قانونی با متخلفان حوزه سلامت در گیلان

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تاکید بر برخورد قانونی با متخلفان حوزه سلامت، تصریح کرد: مقوله پیشگیری در همه زمینه‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است و توجه به این امر در حوزه بهداشت و درمان نیز بسیار حایز اهمیت است.

به گزارش ورگ، ارسلان سالاری در سومین نشست ستاد نظارت بر اجرای تعرفه خدمات سلامت استان، ضمن تسلیت فرا رسیدن ایام محرم اظهار کرد: نظارت‌ها بر مراکز ارائه خدمات سلامت باید عادلانه، مستمر و بدون هیچ نوع تبعیضی انجام شود.

وی ادامه داد: برای اینکه نظارت‌ها و پایش‌های دوره‌ای، مثمرثمر باشند، نیاز است تا در این زمینه برنامه‌ریزی مدون و منسجمی در دستور کار قرار گیرد.

سالاری با تاکید بر برخورد قانونی با متخلفین حوزه سلامت، تصریح کرد: مقوله پیشگیری در همه زمینه‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است و توجه به این امر در حوزه بهداشت و درمان نیز بسیار حایز اهمیت است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه نظارت دقیق و مستمر، باعث پیشگیری از وقوع تخلف و به دنبال آن کمتر شدن آسیب های اجتماعی متاثر از تخلفات می‌شود، یادآور شد: گاها با یک تذکر شفاهی می‌شود جلوی یک تخلف بزرگ را گرفت، که جا دارد در این زمینه بیشتر کار شود.

به گزارش ورگ؛ در ادامه این نشست پرونده شش مرکز درمانی شامل جراحی محدود، بیمارستان‌های خصوصی و 17 پرونده شکایات مردمی بررسی شد.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code