استان ها > اصفهان

باید تصمیمی گرفته شود تا به کسی ضرر نرسد

ورگ/اصفهان دروازه‌بان تیم سپاهان گفت: باید تصمیمی گرفته شود تا هم به سود سپاهان و تیم ملی باشد و کسی ضرر نکند و اگر تغییر و تحولاتی قرار است، اتفاق بیفتد زودتر اعلام شود.

پیام نیازمند شامگاه امشب (جمعه_یازدهم بهمن) پس از پیروزی تیمش برابر فولاد اظهار کرد: تیم فولاد خوزستان  تغییر و تحولات زیادی را نسبت به نیم فصل گذشته انجام داده بود و می‌دانستیم که بازی سختی خواهد بود. خدا را شکر توانستیم بازی را کنترل کنیم. در دقایق پایانی بازی داشت از دستمان خارج می‌شد. 

وی درباره عملکرد خودش برابر فولاد، گفت: عملکردم بد نبود؛ اما زمانی کامل از خودم راضی هستم که دروازه‌ام بسته بماند، ولی مهم پیروزی تیمم بود.

به گزارش ورگ، دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان در خصوص روند تیمش در نیم فصل دوم خاطر نشان کرد: انشاالله روند مثبتی خواهد داشت و امیدوارم همه چیز خوب پیش برود و نتایج خوبی به دست بیاوریم.
 
نیازمند در واکنش به این پرسش که با رفتن قلعه‌نویی به تیم‌ملی شما هم در تیم‌ملی دعوت خواهید شد، گفت: من قبلا هم در تیم ملی حضور داشتم. این صحبت‌ها اصلا مطرح نیست و انشاالله آقای قلعه‌نویی بهترین تصمیم را می‌گیرند. به نظر من باید تصمیمی گرفته شود تا هم به سود سپاهان و تیم ملی باشد و کسی ضرر نکند و اگر تغییر و تحولاتی قرار است اتفاق بیفتد زودتر اعلام شود.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code