استان ها > گیلان

بازگشایی ۱۴ جاده فرعی کوهستانی در گیلان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان از بازگشایی ۱۴ جاده فرعی کوهستانی در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر به جز جاده فرعی پونل – خلخال و یک جاده فرعی روستایی، سایر جاده‌ های استان باز و تردد در آنها در جریان است.

به گزارش ورگ ، محمدرضا نازک کار در گفت وگو با خبرنگاران، از بازگشایی ۱۴ جاده فرعی کوهستانی در استان خبر داد و اظهار کرد: بارندگی روزهای گذشته موجب ریزش کوه و بسته شدن برخی از جاده ‌های فرعی کوهستانی و روستایی در شهرستان‌ های تالش، رودسر، رضوانشهر، رودبار، آستارا، ماسال و فومن شده بود که با تلاش راهداران در ۴۸ ساعت گذشته بازگشایی شد.

وی افزود: جاده روستایی لته رود بر اثر بارش‌ های اخیر و طغیان رودخانه در منطقه اشکورات رودسر تا فروکش کردن آب مسدود است.

این مقام مسئول تصریح کرد: در حال حاضر به جز جاده فرعی پونل – خلخال و یک جاده فرعی روستایی، سایر جاده‌ های استان باز و تردد در آنها در جریان است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان گیلان گفت: همچنین در پی بارش‌های گذشته ۳۶ کیلومتر از جاده‌های کوهستانی استان در حوزه شهرستان‌های رضوانشهر، ماسال و تالش برفروبی شد.

وی با تاکید بر اینکه مسافران در دامنه کوه و یا مسیرهای کوهستانی تردد نکنند، یادآور شد: هموطنان در صورت مواجه با هرگونه مشکل در جاده‌های استان گیلان با شماره ۱۴۱ یا شماره مرکز بیسیم اداره کل راهداری به شماره ۳۳۳۱۱۱۱۱ اطلاع دهند.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code