استان ها > گیلان

بازگشایی محور پونل – خلخال بعد از ۲۰ روز برفروبی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از بازگشایی محور پونل – خلخال خبر داد و گفت: با تلاش بی وقفه راهداران استان گیلان محور مذکور برای عبور خودروهای سبک بازگشایی شد.

به گزارش ورگ ، محمدرضا نازک کار در جمع خبرنگاران از بازگشایی محور پونل – خلخال خبر داد و اظهار کرد: با تلاش بی وقفه راهداران استان گیلان محور مذکور برای عبور خودروهای سبک بازگشایی شد.

وی با اشاره به آغاز بارش های زیاد برف در مناطق غربی استان گیلان همزمان با فصل پاییز، تصریح کرد: همه ساله در این ایام محور پونل – خلخال به‌ علت نبود ایمنی‌های لازم و جهت جلوگیری از بروز سوانح جاده‌ای با هماهنگی شورای ترافیک استان مسدود اعلام می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان افزود: با تلاش مستمر اکیپ‌های راهداری استان در حوزه شهرستان‌های تالش و رضوانشهر و اجرای عملیات مستمر برفروبی در محور پونل – خلخال این محور پس از ۲۰ روز تلاش بی وقفه راهداران استان و ۳۵۰ هزار مترمکعب برفروبی برای تردد خودروهای سبک باز شد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: بارش‌های مستمر برف در زمستان و اوایل فصل بهار با توجه به عدم وجود ایمنی لازم جهت برقراری تردد کاربران جاده ای در این محور موجب انباشت برف بی سابقه در این محور گردید که به طور متوسط شاهد ارتفاع برف بین یک تا ۶ متر هم در این مسیر بودیم.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code