استان ها > گیلان

بارش 33 میلی متری در انزلی/ کاهش ابرناکی هوا در روز عاشورا

کارشناس هواشناسی گفت: در روز تاسوعا دامنه‌های جنوبی استان ابری تا قسمتی ابری خواهد بود و در برخی از ساعات بارندگی خواهیم داشت، اما برای روز عاشورا شرایط مناسب تر شده و دامنه‌های جنوبی استان کاهش ابر خواهد داشت.

یوسف میره جینی در گفت و گو با ورگ، با اشاره به آغاز بارش‌ها در گیلان، اظهار کرد: از صبح روز گذشته بارش باران در جلگه افزایش یافت و بندر انزلی با 33 میلی متر و بندر کیاشهر با 25 میلی متر بیشترین بارندگی را داشتند.

وی با بیان اینکه بارندگی‌های تناوبی تا پایان هفته در استان ادامه خواهد داشت، افزود: برای امروز آسمانی ابری و مه آلود همراه با کاهش نسبی دما خواهد بود و در برخی از نقاط بارندگی پیش بینی می شود.

کارشناس هواشناسی با اشاره به وضعیت جوی روزهای دوشنبه و سه شنبه، ادامه داد: در روز تاسوعا دامنه های جنوبی استان ابری تا قسمتی ابری خواهد بود و در برخی از ساعات بارندگی خواهیم داشت، اما برای روز عاشورا شرایط مناسب تر شده و دامنه های جنوبی استان کاهش ابر خواهد داشت.

میره جینی، رودبار را با 27 درجه گرم ترین نقطه استان و جیرنده و دیلمان را با 13 درجه خنک ترین نقطه استان طی امروز دانست و خاطرنشان کرد: بیشینه و کمینه دمای شهر رشت نیز بین 18 تا 22 درجه گزارش شده است.

به گزارش ورگ، دریا برای امروز (دوشنبه) و پس فردا (چهارشنبه) با توجه به پیش بینی ارتفاع موج برای فعالیت‌های مرتبط نامناسب است.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code