استان ها > کرمانشاه

باخت بعثت کرمانشاه مقابل مس شهربابک

ورگ/کرمانشاه تیم بعثت کرمانشاه در دیدار معوقه هفته نهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور، مقابل مس شهر بابک با نتیجه ۲ بر یک مغلوب شد.

کیومرث لرستانی سرپرست تیم بعثت پس از پایان این دیدار که در ورزشگاه 15 خرداد کرمانشاه برگزار شد در گفت و گو با ورگ، اظهار کرد: بازی را خوب شروع کردیم و حتی در دقیقه سوم بازی توانستیم یک گل به ثمر برسانیم. 

وی تصریح کرد: پس از به ثمر رسیدن گل اول این دیدار بازیکنانمان روحیه خوبی گرفتند و حملاتی را به دروازه حریف داشتند، اما هیچ کدام منجر به گل نشد و در نهایت در دقیقه 37 بازیکنان حریف یک گل وارد دروازه ما کردند و با این نتیجه مساوی به رختکن رفتیم. 

سرپرست تیم بعثت اضافه کرد: در نیمه دوم هم تلاش زیادی کردیم تا بتوانیم با وارد کردن توپ های بیشتری به دروازه حریف پیش بیفتیم، اما این اتفاق نیفتاد و در دقیقه 73 یک گل دیگر خوردیم. 

وی یادآورشد: در دقیقه 85 با فشارهای زیادی که خط حمله ما به دروازه حریف آورد یک پنالتی گرفتیم که متاسفانه توسط ایوب سبحانی به دیرک دروازه خورد و به هدر رفت. 

وی درخصوص ضعف اصلی تیم بعثت در این دیدار گفت: خط حمله ما خوب عمل کردند و بارها به دروازه حریف فشار آوردند، اما چون تمرکز نداشتند نتوانستند از حملاتشان نتیجه‌ای بگیرند. 

لرستانی یادآورشد: وجود برخی مشکلات از جمله مشکلات مالی باعث شده تا بازیکنان ما از نظر روحی و روانی نیاز به ایجاد انگیره داشته باشند و برای همین باید برنامه ریزی در این راستا داشته باشیم. 

تیم فوتبال بعثت کرمانشاه در حال حاضر با 13 امتیاز در رده دوازدهم جدول لیگ قرار دارد.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code