استان ها > کرمانشاه

انهدام باند سارقان گوشی‌قاپ در کرمانشاه

ورگ/کرمانشاه فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری اعضای باند سرقت گوشی خبر داد.

‍ سردار “علی اکبر جاویدان” اظهار داشت: پس از وقوع چندین مورد سرقت و زورگیری تلفن همراه شهروندان در شهر کرمانشاه، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت. 

وی افزود: کارآگاهان زبده و متخصص پلیس آگاهی به طور جد بررسی این پرونده را در دستور کار قرار دادند و توانستند پس از چندین روز تلاش هویت و مخفیگاه سارقان را شناسایی کنند. 

این مقام انتظامی اظهار داشت: پس از هماهنگی های لازم یک گروه از ماموران مجرب پلیس آگاهی به محل مورد نظر اعزام و دو سارق را در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند. 

 جاویدان با اشاره به اینکه از مخفیگاه متهمان 25 دستگاه گوشی تلفن همراه مسروقه و دو سواری پراید که از آنها در سرقت ها استفاده می شد کشف شد، گفت: سارقان دستگیر شده تاکنون به 43 فقره سرقت گوشی تلفن همراه در شهر کرمانشاه اعتراف و تعدادی از مال باختگان نیز شناسایی شده اند که اموال آنها پس از طی مراحل قانونی بازگردانده می شود. 

وی اضافه کرد: این سارقان در ساعات پایانی شب عابران پیاده را در مکان های خلوت شناسایی و با اعمال زور و خشونت گوشی تلفن همراه آنها را سرقت و بلافاصله متواری می شدند. 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به دستگیری دو نفر مالخر در این رابطه،گفت: رسالت پلیس تامین نظم و امنیت جامعه است و به افرادی که بخواهند امنیت جامعه راخدشه دار کنند هشدار داده می شود با برخورد قاطع و قانونی پلیس و دستگاه قضائی روبرو خواهند شد.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code