استان ها > گیلان

انتقال مادر ۳۵ ساله آستارایی به رشت با اورژانس هوایی

ورگ/گیلان رئیس اورژانس ۱۱۵ گیلان، از انتقال مادر ۳۵ ساله گیلانی از بیمارستان شهید دکتر بهشتی آستارا به بیمارستان پورسینای رشت خبر داد و گفت: پرواز این بالگرد اولین اورژانس هوایی گیلان در سال ۹۹ است.

دکتر پیمان اسدی در گفت وگو با خبرنگاران، از انتقال مادر ۳۵ ساله گیلانی از بیمارستان شهید دکتر بهشتی آستارا به بیمارستان پورسینای رشت خبر داد و اظهار کرد: انتقال این زائوی آستارایی توسط بالگرد اورژانس هوایی گیلان با موفقیت انجام شد.

وی پرواز این بالگرد را اولین اورژانس هوایی گیلان در سال ۹۹ دانست و افزود: این مادر در بیمارستان آستارا پس از انجام سزارین، مورد چندین عمل جراحی دیگر قرار گرفت و جهت ادامه درمان توسط اورژانس هوایی گیلان به بیمارستان پورسینای رشت انتقال یافت.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان، نوزاد متولد شده را دختر دانست و تصریح کرد: این مادر سومین زایمان خود را پشت سر گذاشته است.

اسدی، ماموریت امروز اورژانس هوایی گیلان را ششمین پرواز اورژانس هوایی از ابتدای شروع به کار بالگرد اورژانس گیلان تاکنون دانست و خاطرنشان کرد: اورژانس هوایی گیلان ۲۵ شهریورماه ۹۸ در گیلان رسما راه اندازی شده است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر ناوگان اورژانس ۱۱۵ گیلان مجهز به یک دستگاه هلیکوپتر، یک دستگاه اتوبوس آمبولانس، دو دستگاه موتورلانس و ۱۳۸ دستگاه آمبولانس است.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code