استان ها > گیلان

امر به معروف مسئولان اولویت گروه‌های جهادی گیلان است

ورگ/گیلان معاون ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان، با بیان اینکه امر به معروف مسئولان اولویت گروه‌های جهادی استان است،گفت: فرهنگ و گفتمان مطالبه‌گری به فرهنگ عمومی جامعه تبدیل شود.

عبدالکریم علیزاده در نشست با شورای معاونان صدا و سیمای مرکز گیلان، با بیان اینکه ستاد امر به معروف و نهی از منکر ستادی برای حمایت از مطالبه‌گری آحاد مردم است، گفت: امر به معروف مردم نسبت به مردم و مردم نسبت به مسئولان از محورهای اصلی امر به معروف و نهی از منکر است.

وی با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر مردم به مسئولان ارجحیت دارد، افزود: ریشه‌کنی بروکراسی اداری، رشوه و مفاسد اقتصادی و تسریع در خدمت‌رسانی به مردم از برکات امر به معروف مسئولان است. با توجه به اینکه در این حوزه امر به معروف، مردم با مراجع قدرت روبرو هستند نیاز به حمایت ویژه ستاد، رسانه‌ها و مسئولان ارشد دارند.

معاون اجتماعی و مطالبه‌گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان گفت: باید با همکاری اصحاب رسانه و اهالی هنر کاری کنیم که مردم بدون هیچ دغدغه‌ای در حوزه امر به معروف مسئولان پیشگام شده و فرهنگ و گفتمان مطالبه‌گری به فرهنگ عمومی جامعه تبدیل شود.

علیزاده، با تاکید بر اینکه در ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان رویکردمان مطالبه‌گری برای رفع مشکلات مردمی و پیشرفت و تعالی روزافزون و جبران عقب‌ماندگی‌های گیلان است، تصریح کرد: از همه علاقمندان برای تشکیل و دریافت مجوز گروه های جهادی امر به معروف و نهی از منکر دعوت می‌کنیم.

وی از مسئولان رسانه ملی خواست تا با حمایت از تولید آثار فاخر رادیویی و تلویزیونی در حوزه مطالبه‌گری با هدف تحقق فریضه‌های الهی امر به معروف و نهی از منکر تلاش مضاعف شود و خاطرنشان کرد: هنرمندان و اصحاب رسانه را دو بازوی قدرتمند ستاد امر به معروف در حوزه گفتمان‌سازی می‌دانیم.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *