استان ها > گیلان

امدادرسانی به ۹۹ خودروی گرفتار در برف گیلان

ورگ/گیلان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از امدادرسانی به ۹۹ خودروی گرفتار در برف در محورهای کوهستانی استان طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و عنوان کرد: بارش برف در برخی از محورها با ۵۰ سانت رسیده است.

فریبرز مرادی در گفت وگو با ورگ، با بیان اینکه محور پونل خلخال به دلیل بارش شدید برف و کولاک تا اطلاع ثانوی مسدود است، اظهار کرد: محورهای سیاهکل – دیلمان، زیار- شوک و لات محله در شهرستان رودسر نیز با بارش شدید برف مواجه است.

وی با اشاره به بارش خفیف برف در محور رستم آباد – بره سر – کلیشم در شهرستان رودبار و محور بلوردکان – خصیب دشت و محور شوک – ملکوت در شهرستان املش، افزود: بارش برف در محور فومن – ماسوله، محور پونل – خلخال، محور اسالم – خلخال و گیلوان متوقف شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، ارتفاع برف در محورهای پونل – خلخال، اسالم – خلخال و بلوردکان – خصیب دشت را ۵۰ سانت دانست و عنوان کرد: در محور سیاهمل دیلمان نیز بین ۵۰ تا ۶۰ سانت برف باریده است.

مرادی، با اشاره به بارش ۲۰ تا ۴۰ سانتی برف در محورهای گیلوان، زیار – شوک، لات محله و رستم آباد – بره سر – کلیشم، یادآور شد: ۱۰ اکیپ راهداری در حال برفروبی محورها هستند.

وی همچنین از امدادرسانی به ۹۹ خودروی گرفتار در برف در محورهای کوهستانی استان طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و عنوان کرد: رانندگان تجهیزات زمستانه از جمله زنجیر چرخ و وسائل گرمایشی به همراه داشته باشند.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code