استان ها > گیلان

امدادرسانی به ۵ مصدوم ۲ سانحه رانندگی محور آستارا – اردبیل

ورگ/گیلان رئیس جمعیت هلال احمر بندر مرزی آستارا گفت: در کمتر از ۲۴ ساعت گذشته، امدادگران پایگاه شهید آهنی صیادلر در بخش مرکزی این شهرستان به پنج مصدوم دو سانحه رانندگی محور آستارا – اردبیل امدادرسانی کردند.

حسین خورشیدی در گفت‌وگو با ورگ، اظهار کرد: این سانحه رانندگی در لحظات پایانی شب گذشته دوم بهمن ماه به‌ وقوع پیوست که طی آن یک دستگاه پژو پرشیا در منطقه بهارستان واژگون شد و دو نفر مصدوم شدند.

وی اضافه کرد: در این تصادف یک نفر به شکل سرپایی درمان و سرنشین دیگر به دلیل شدت جراحات توسط آمبولانس اورژانس به بیمارستان شهید بهشتی آستارا اعزام شد.

خورشیدی به سانحه رانندگی دوم اشاره و اظهار کرد: یک دستگاه خودروی نیسان با یک دستگاه سوناتا برخورد کردند که در این تصادف ۳ نفر دچار حادثه شدند.

وی با بیان اینکه تصادف مذکور عصر روز گذشته (دوم بهمن) در منطقه صیادلر روبروی پایگاه امداد و نجات جاده ای رخ داد، ادامه داد: مصدومان این سانحه یک نفر به شکل سرپایی و دو نفر دیگر پس از انتقال به مرکز اورژانس بیمارستان شهید بهشتی، توسط اورژانس ۱۱۵ تحت درمان قرار گرفت.

رئیس جمعیت هلال احمر آستارا در بخش پایانی سخنان خود، خطاب به رانندگان توصیه کرد: با توجه به بارش‌های اخیر و لغزنده بودن سطح جاده‌ها، ضمن تردد با سرعت مطمئنه، کلیه اصول رانندگی را رعایت کنند تا از بروز هرگونه حادثه جلوگیری شود.

وی به مسافران توصیه کرد در حوادث جاده‌ای با شماره تلفن ۱۱۲ ندای امداد آستارا تماس گرفته و از خدمات امداد و نجات بهره مند شوند.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code