استان ها > کرمانشاه

امتحانات پایان ترم دانشجویان علمی کاربردی کرمانشاه غیرحضوری شد

ورگ/کرمانشاه رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه از برگزاری غیرحضوری امتحانات پایان ترم دانشجویان این دانشگاه خبرداد.

مزدک راد ملکشاهی در گفت و گو با ورگ، با اشاره به بخشنامه چندی پیش دانشگاه علمی کابردی کشور درخصوص برگزاری حضوری امتحانات پایان ترم دانشجویان این دانشگاه، اظهارکرد: ابلاغ این بخشنامه باعث شد تا برخی از استان‌هایی که در وضعیت قرمز بلحاظ شیوع بیماری کرونا هستند، نسبت به آن واکنش نشان داده و طی نامه نگاری‌هایی از مسئولین دانشگاه علمی کاربردی کشور بخواهند تا برگزاری امتحانات غیرحضوری شود.

وی تصریح کرد: مسئولین دانشگاه علمی کاربردی کشور هم با در نظر گرفتن جوانب مختلف، تصمیم گرفتند تا درخصوص نحوه برگزاری امتحانات پایان ترم دانشجویان به واحدهای استانی تفویض اختیار کنند.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان کرمانشاه افزود: وضعیت قرمز استان کرمانشاه بلحاظ شیوع بیماری کرونا سبب شد تا با هماهنگی با ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا تصمیم به برگزاری غیرحضوری امتحانات بگیریم.

وی تاکید کرد: در این راستا، امتحانات دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه از روز دوشنبه(23 تیر) بصورت آنلاین برگزار می‌شود و به مدت سه هفته هم ادامه خواهد داشت.

راد مکلشاهی تصریح کرد: دربرگزاری امتحانات پایان ترم، شش نمره دانشجو مربوط به ارزشیابی وی توسط استاد در طول ترم خواهد بود و 14 نمره هم مربوط به برگزاری امتحانات بصورت آنلاین است.

وی خاطرنشان کرد: بستر و زیرساخت لازم برای برگزاری آنلاین امتحانات پایان ترم دانشجویان فراهم شده و امتحانات از طریق همان سامانه ای که در طول ترم آموزش غیرحضوری به دانشجویان را در آن داشتیم، برگزار می‌شود.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی کرمانشاه درخصوص نحوه برگزاری امتحانات واحدهای عملی دانشجویان هم گفت: در طول ترم جاری اساتید با برگزاری کارگاه های مختلف امتحانات عملی را از دانشجویان گرفته‌اند و امتحانات پیش رو فقط مربوط به واحدهای تئوری است.

به گفته راد مکلشاهی با توجه به شرایط کنونی دانشگاه علمی کاربردی کرمانشاه فعلا برنامه ای برای برگزاری ترم تابستانی ندارد.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code