استان ها > گیلان

اقدام خودجوش خادمین الشهدا گیلانی در راستای مقابله با کرونا

ورگ/گیلان رئیس سازمان اردویی، فرهنگی و راهیان نور سپاه قدس گیلان گفت: ۴۵۰ نفر از خدام‌الشهدا گیلانی مشغول فعایت در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا در این استان هستند.

سرهنگ محمدعلی ستیزه در گفت وگو با ورگ، با اشاره به میدان آمدن خادمین شهدا در قالب اردوهای جهادی در مقابله با ویروس کرونا، اظهار داشت: خادمین شهدا بصورت خودجوش در زمینه های تولید ماسک، خیاطی، امدادگری و توزیع بسته غذایی، خادمی خانواده های شهدا و جانبازان، ضدعفونی معابر و اماکن در سراسر استان گیلان فعالیت می کنند.

وی با تاکید بر اینکه گیلانیان داروی روحی بلند و عاشق خدمت هستند، گفت: افراد بسیاری چه در فضای مجازی و چه در فضای حقیقی درخواست حضور داوطلبانه برای خدمت به مردم می دهند.

رئیس سازمان اردویی، فرهنگی و راهیان نور سپاه قدس گیلان با بیان اینکه بسیاری از بسیجیان بخاطر لغو راهیان نور حال مساعدی نداشتند، تصریح کرد: بسیجیان‌ ما با اعلام آمادگی به مبارزه با ویروس کرونا پرداختند.

ستیزه با تاکید براینکه امیدواریم بتوانیم با پیوستن سایر مردم گروههای جهادی را در بین مردم به معنای دیگری معنا کنیم، بیان کرد: امسال بسیاری برای طعم خادمی این چنین چشیدنی سخت در تلاش هستند.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code