استان ها > قزوین

افزایش موارد ابتلا به کرونا در استان قزوین

ورگ/قزوین در ۲۴ ساعت گذشته (جمعه سوم بهمن ماه ۹۹)، بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۶۳ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در استان قزوین شناسایی و ۲۸ نفر نیز در این مدت، بستری شدند.

طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی قزوین، در ۲۴ ساعت گذشته (جمعه سوم بهمن ۹۹)، بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۶۳ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در استان قزوین شناسایی و ۲۸ نفر نیز در این مدت، بستری شدند.

با احتساب این تعداد بستری‌ها، کل بیماران بستری در سطح بیمارستان‌های استان قزوین به ۱۸۸ نفر رسید، ۲۲ نفر از بیماران نیز در این مدت از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

همچنین در ۲۴ ساعت گذشته تعداد بیماران بدحال و متصل به دستگاه‌های کمک تنفسی ۲۰ نفر بوده است و سه نفر در استان قزوین با علائم قطعی کرونا جان خود را از دست دادند.

گفتنی است با اضافه شدن، فوتی‌های جدید، تعداد کل فوتی‌های استان قزوین از ابتدای شیوع کرونا به ۱۲۶۴ نفر رسید و تعداد کل بستری‌ها نیز در این مدت ۱۶ هزار و ۸۱۵ نفر بوده است.

به گزارش ورگ، آمار مبتلایان طی سه روز گذشته چهارشنبه اول بهمن شناسایی ۵۱ بیمار، پنجشنبه دوم بهمن شناسایی ۹۶ بیمار و جمعه سوم بهمن شناسایی ۱۶۳ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در استان قزوین احتمال افزایش موارد ابتلا به کرونا در قزوین در روزهای آتی را نشان می‌دهد.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code