استان ها > گیلان

افتتاح ۹ پروژه گردشگری، صنعتی و تولیدی در منطقه آزاد انزلی

ورگ/گیلان همزمان با سومین روز از هفته دولت ۹ پروژه گردشگری، صنعتی و تولیدی با حضور استاندار گیلان در منطقه آزاد انزلی به بهره برداری رسید.

در سومین روز از هفته دولت با حضور ارسلان زارع، استاندار گیلان در منطقه آزاد انزلی یک واحد صنعتی بسته بندی محصولات غذایی با سرمایه گذاری ۱۵۰میلیارد ریالی در شهرک صنعتی شماره یک این منطقه افتتاح شد.

علاوه بر این پروژه هفت طرح دیگر از جمله واحد تولید کمپرسور، خط تولید ماسک سه لایه پرستاری و طرح توسعه تولید فلزهای فرم دهی شده در شهرک صنعتی شماره یک و واحد صنعتی برش و بسته بندی کاغذ، واحد فرآوری و بسته بندی محصولات کشاورزی در شهرک شماره ۲ منطقه آزاد انزلی و همچنین سه باب انبار سرپوشیده در مجتمع بندری کاسپین به بهره برداری رسید که میزان سرمایه گذاری آنها افزون بر ۴۳۳ میلیارد ریال است.

افتتاح واحد بومگردی در روستای گلشن منطقه آزاد انزلی با زیر بنای ۹۳۰ مترمربع و میزان سرمایه گذاری ۶۰ میلیارد ریال از دیگر پروژه‌هایی بود که با حضور استاندار گیلان به بهره برداری رسید. ‌با بهره برداری از پروژه های امروز در منطقه آزاد انزلی زمینه اشتغال ۲۴۰ نفر به صورت مستقیم فراهم شده است.

در هفته دولت سال جاری یک هزار و ۴۴ پروژه با اعتباری بالغ بر دو هزار و ۳۸۷ میلیارد تومان به بهره‌برداری می‌رسد. این میزان اعتبار نسبت به سال قبل ۵۵ درصد رشد دارد.

از مجموع اعتبارات پروژه‌های هفته دولت امسال یک هزار و ۴۷۰ میلیارد تومان نیز مربوط به بخش خصوصی است.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *