استان ها > گیلان

اعزام ۲۴۵ دانش آموز صومعه سرایی به مناطق عملیاتی جنوب کشور

ورگ/گیلانفرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا از اعزام ۲۴۵ نفر از دانش آموزان دختر مقطع متوسطه  این شهرستان به مناطق عملیاتی غرب کشور خبر داد.

سرهنگ سیدحسن حسینی در گفت وگو با ورگ، از اعزام ۲۴۵ نفر از دانش آموزان دختر مقطع متوسطه مدارس شهرستان صومعه سرا به اردوی راهیان نور خبر داد و اظهار کرد: این تعداد دانش آموز در قالب پنج دستگاه اتوبوس به همراه عوامل اجرایی به این مناطق اعزام شدند.

وی افزود: این دانش‌آموزان در مدت سه روز از مناطق عملیاتی سرپل ذهاب، پادگان ابوذر، بازی دراز و مرصاد بازدید می کنند و با رشادت ها و دلاورمردی های رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس آشنا می شوند.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان صومعه سرا با تاکید بر لزوم انتقال فرهنگ ایثار و شهادت و ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان، گفت: راهیان نور و بازدید از مناطق عملیاتی دفاع مقدس یکی از راهکارهای انتقال این فرهنگ به جوانان و نوجوانان ایران اسلامی است.

حسینی با بیان اینکه دانش آموزان به عنوان نسل چهارم انقلاب هستند، یادآور شد: به برکت خون مطهر شهدا و مقاومت ملت ایران هرگز در مسیر انقلاب و آرمان های نظام کوتاه نخواهیم آمد در راه پاسداری از ارزش ها ثابت قدم می مانیم.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code