استان ها > خوزستان

استقلال‌ خوزستان قطعا مدعی صعود به لیگ برتر است/21 میلیارد تومان بدهی داریم

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: تیم بسیار خوبی داریم و قطعا مدعی صعود به لیگ برتر هستیم.

عبدالمجید باقری‌نیا در گفت‌وگو با ورگ، در خصوص پیروزی این تیم پس از چند هفته در لیگ دسته یک کشور، اظهارکرد: با توجه به این‌که دو بازی تدارکاتی با تیم نیروی زمینی داشتیم، می‌دانستیم حریف سختی است. این تیم جوان و دونده و از نظر کار تیمی نیز بسیار خوب است. ما در بازی‌های گذشته نیز مانند دیدار با نیروی زمینی کار می‌کردیم ولی مشکلات بیرونی در کارمان تاثیرگذار بود و همچنین گرمای هوا برای سه هفته به ما اجازه تمرین نداد و به همین دلیل تیم ما دچار افت شد.

* استقلال خوزستان قطعا مدعی صعود به لیگ برتر است

وی ادامه داد: به نظرم ما نباید نتایج بازی‌های گذشته را هم از دست می‌دادیم ولی می‌دانستیم از یک جایی کار خوب‌مان را شروع خواهیم کرد. تیم بسیار خوبی داریم و اگرچه هفت هشت امتیاز از حریفان عقب هستیم، ولی استقلال خوزستان قطعا مدعی صعود به لیگ برتر است. به هر حال امیدوارم برد برابر نیروی زمینی، زمینه تداوم روند خوب تیم را فراهم کند و بتوانیم به آن‌چه به هدف‌گذاری که صعود به لیگ برتر است، دست پیدا کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با اشاره به بازیکنان جدیدی که به ترکیب بومی این تیم اضافه شده‌اند، گفت: تغییر و تحولاتی ایجاد شد و علاوه بر این‌که آل‌نعمه و نصاری را به تیم اضافه کردیم، به دو سه بازیکن جوان مثل امید لطیفی که سال گذشته آقای گل امیدهای ایران شد، میدان دادیم.

*باشگاه 21 میلیارد تومان بدهی دارد

وی در ادامه، خاطرنشان کرد: با تمام مشکلاتی که باشگاه دارد، مسوولان در تلاش هستند تا بدهی سال‌های گذشته را جبران کنند، ضمن این‌که باشگاه تا نیم‌فصل فرصت دارد و تعهد داده است که با طلبکاران تسویه حساب کند. به هر حال 21 میلیارد تومان بدهی برای یک باشگاه مانند استقلال خوزستان آن هم در طی سه سال، بدهی بسیار زیادی است. البته باشگاه از سال گذشته به دلیل این‌که جریان قراردادها کنترل شد و پرداختی‌ها بهتر بود، بدهی ندارد و این بدهی‌ها مربوط به سال‌های قبل است.

باقری‌نیا افزود: همچنین هزینه‌های سنگین برگزاری مسابقات به تیم فشار آورده است. اکنون تمام هزینه‌های مربوط به هتل، غذا و پروازها چندین برابر شده است. با این وجود مدیریت باشگاه و کارخانه گروه ملی در تلاش هستند تا شرایط لازم را برای تیم و بازیکنان فراهم کند. امیدوارم این حمایت‌ها تداوم داشته باشد و باشگاه به آن‌چه متعهد شده، عمل کرده است.

*نگران شکایت بازیکنان و مربیان سابق تیم نیستیم
 
وی بیان کرد: به هر حال بازیکنان و مربیانی که در گذشته در تیم بودند، به دنبال حق‌شان هستند و کسی از آ‌ن‌ها بابت این موضوع ناراحت نیست. ما نیز از این‌که بازیکنان و مربیان سابق تیم استقلال خوزستان از باشگاه شکایت کرده‌اند، نگران نیستیم زیرا آن‌ها حق‌شان را می‌خواهند. با توجه به این‌که کارخانه گروه ملی راه افتاده است و اکنون در حال تولید است، شرایط روز به روز بهتر می‌شود و امیدوارم تیم امسال به شکل بهتری اداره شود.

*این‌که تیم را در فضای مجازی زیر فشار بگذارند، مشکلی را حل نمی‌کند

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در ادامه نیز عنوان کرد: علاوه بر این‌که انتظار داریم مدیریت باشگاه بیشتر از این به ما کمک کند، از دوستان، پیشکسوتان و فوتبالی‌های خوزستان هم انتظار داریم که در این مقطع به ما کمک کنند. هر کسی که شرایط فوتبال را درک کند، می‌داند که باختن و بردن در فوتبال امر عادی است ولی این‌که تیم ما را در فضای مجازی زیر فشار بگذارند، مشکلی را حل نمی‌کند.

وی گفت: ما اکنون نیا به کمک داریم و اینکه در چهار دیدار به برد برسیم، آن موقع دیگر به کمکی نیاز نداریم زیرا تیم خود به خود روال درستی را در پیش می‌گیرد و به راه خود ادامه می‌دهد. مجید باقری‌نیا برخلاف سال‌های گذشته آمده و یک تیم کاملا بومی را جمع کرده است و کسی نمی‌تواند به این موضوع ایراد بگیرد زیرا هم مربی و هم ترکیب تیم بومی است.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code