استان ها > زنجان

استقرار ۱۷۶۶ پایگاه جشن نیکوکاری در زنجان

ورگ/زنجان معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان گفت: ۱۷۶۶ پایگاه جشن نیکوکاری کمک‌های مردم خیر و نیکوکار استان را جمع‌آوری می‌کنند.

حجت‌الاسلام احمد جباری در گفت‌وگو با ورگ، اظهار کرد: این پایگاه‌ها به‌صورت ثابت و سیار جهت جمع‌آوری کمک‌های مردمی در سطح مدارس، میادین، دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری مستقر شدند تا این کمک‌ها را پیش از رسیدن سال نو به دست نیازمندان واقعی رسانند.

وی با بیان اینکه جشن نیکوکاری امسال از ۱۴ اسفندماه با حضور دانش‌آموزان مدارس آغاز می‌شود، افزود: در روز پنج‌شنبه ۱۵ اسفند پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی در سطح شهر، میادین و معابر آماده دریافت هدایا و کمک‌های هم استانی‌های خیر و نیکوکار هستند.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان زنجان با اشاره به اینکه در روز ۱۶ اسفند پایگاه‌های مستقر در میعادگاه‌های نماز وحدت‌بخش جمعه کمک‌های نمازگزاران مومن و نیکوکار را جمع‌آوری می‌کنند، ادامه‌ داد: جشن نیکوکاری امسال با شعار “عید را به خانه‌های‌شان ببریم” برگزار می‌شود.

جباری با بیان اینکه مراسم جشن نیکوکاری در روزهای ۱۴، ۱۵ و ۱۶ اسفندماه سال‌جاری در مدارس، معابر، میادین سطح شهر و میعادگاه‌های نمازجمعه برگزار می‌شود، افزود: امسال نیز سازمان دانش‌آموزی، آموزش و پرورش، بسیج مستضعفین، صدا و سیمای استان با تعامل و همکاری خوبی که دارند جشن نیکوکاری پررنگ‌تر برگزار خواهد شد.

این مسئول به روایتی از حضرت زهرا (س) اشاره و ابراز کرد: از حضرت زهرا (س) روایت شده است که من از دنیای شما سه چیز را دوست دارم که یکی از آن موارد انفاق در راه خدا است. این به آن معنا است که سیره همه اهل‌بیت (ع) تاکید بر رسیدگی به امور نیازمندان و برآورده کردن حوائج آنها دارد که این توفیق در نهاد مقدس کمیته امداد نصیب امدادگران شده است و ما باید قدر این خدمت‌گذاری را بدانیم و به آن افتخار کنیم.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code