استان ها > گیلان

ارتفاع دو متری برف در رشته رود خدمات‌رسانی را با مشکل مواجه کرده است

ورگ/گیلان فرماندار رودبار با اظهار تالم شدید از حادثه سقوط بهمن و کشته شدن یک نفر تاکنون در روستای رشته رود افزود: مسئولین شهرستان به همراه سه دستگاه بولدوزر و یک دستگاه لودر به منطقه اعزام شده‌اند اما ترافیک شدید منطقه و ارتفاع حدود دو متری برف خدمات‌رسانی را با مشکل مواجه کرده است.

محمدصالح ضیایی در گفت‌وگو با ورگ، در پی بارش شدید برف و سقوط بهمن در روستای رشته رود بخش مرکزی شهرستان رودبار، اظهار کرد: بارش سنگین برف و کولاک شدید که از دیشب آغاز شد راه‌های مواصلاتی بخش‌ها را مسدود کرد اما با تلاش عوامل راهداری و شهرداری‌ها و بخشداری‌ها در حال بازگشایی هستیم.

وی با اظهار تالم شدید از حادثه سقوط بهمن و کشته شدن یک نفر تاکنون در روستای رشته رود افزود: معاون عمرانی فرماندار، بخشدار مرکزی و دستگاه‌های امدادی به همراه سه دستگاه بولدوزر و یک دستگاه لودر به منطقه اعزام شده‌اند اما ترافیک شدید منطقه و ارتفاع حدود دو متری برف خدمات‌رسانی را با مشکل مواجه کرده است و از سرنوشت ساکنین دیگر فعلا اطلاعی نداریم.

فرماندار همچنین از آمادگی شهرداری‌ها و مساجد برای اسکان در راه ماندگان برف خبر داد و گفت: بارش برف سنگین، ترافیک شدید و ماندن خودروها و مسافران در بین راه، مسیر امام زاده هاشم به رشت را مسدود کرده و برای خدمات رسانی به در راه ماندگان کلیه مساجد و مجتمع‌های بین راهی منطقه به حالت آماده‌باش کامل درآمده و پتو و اقلام لازم برای اسکان مسافران و در راه ماندگان تهیه شده و جای هیچ نگرانی نیست.

وی ادامه داد: شدت بارش برف در زمان کم سنگین بود، جاری شدن نزولات جوی و رحمت الهی را شاکریم و از صبوری و همراهی مردم برای بازگشایی  و برف روبی راه‌ها قدردانی می‌کنیم و با امکانات محدود نهایت تلاش خود را به کار بسته‌ایم.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *