استان ها > گیلان

ارائه خدمات درمانی به بیش از 340 زائر اربعین در ایلام

رئیس مرکز اورژانس 115گیلان از ارائه بیش از 340 مورد خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی در دره شهر ایلام خبر داد.

پیمان اسدی در گفت وگو با ورگ، با اشاره به اقدامات انجام شده در اربعین حسینی اظهار کرد: از آغاز استقرار نیروهای اورژانس گیلان در تاریخ 20 مهر ماه در دره شهر ایلام تاکنون بالغ بر 340 نفر از زائران اربعین حسینی خدمات امداد و درمانی دریافت کرده اند.

وی تصریح کرد: مراجعات و امدادرسانی ها بصورت سرپایی بوده و 10 نفر از این تعداد به مراکز بهداشتی درمانی ایلام انتقال داده شدند.

ریس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی گیلان ادامه داد: اورژانس گیلان از 20 مهر ماه تاکنون 2 تیم فوریت های پزشکی شامل 4 کارشناس و دو دستگاه آمبولانس مجهز را به ایلام منطقه دره شهر اعزام کرده است. این تیم تا پایان بازگشت زوار اربعین حسینی در منطقه حضور خواهند داشت.

اسدی به خدمت رسانی به زائرین جمهوری آذربایجان نیز اشاره کرد و گفت: علاوه بر دو تیم اعزامی به ایلام، در استان گیلان نیز موفق به خدمت رسانی به بیش از 800 زائر جمهوری آذربایجان که از مرز آستارا وارد ایران شده و عازم کربلای معلی بودند نیز شده ایم.

وی با بیان اینکه در طول این مدت علاوه بر تیم های مستقر در ایلام چهار تیم فوریت های پزشکی نیز جهت انتقال مصدومین و بیماران به ایلام اعزام کرده ایم گفت: اورژانس گیلان در این مدت با اعزام چهار تیم مجهز فوریت های پزشکی موفق به انتقال شش مصدوم و بیمار از ایلام به استان گیلان جهت انجام ادامه درمان در مراکز آموزشی درمانی گیلان شده است.

 

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code