استان ها > گیلان

اجرای ۱۳ پروژه جمع آوری آب های سطحی در کومله

ورگ/گیلان شهردار کومله، از زیرسازی ۸۰۰۰ مترمربعی معابر و کوچه های سطح شهر در قالب شش پروژه خبر داد و گفت: ۱۳ پروژه لوله گذاری جمع آوری آبهای سطحی در هفته دولت امسال به بهره برداری رسید.

منوچهر مهدی پور در گفت و گو با ورگ با اشاره به وضعیت پروژه های عمرانی شهرداری کومله طی ۹ ماهه اخیر، اظهار کرد: طی مدت مذکور پروژه های عمرانی متعددی در شهر کومله عملیاتی شده است.

وی از افتتاح تعدادی از پروژه های عمرانی شهرداری کومله در هفته دولت امسال خبر داد و عنوان کرد: لکه گیری و روکش آسفالت معابر و کوچه ها در سطح محلات شهر در قالب ۱۰ پروژه انجام شده است.

شهردار کومله از زیرسازی ۸۰۰۰ مترمربعی معابر و کوچه های سطح شهر در قالب شش پروژه خبر داد و گفت: ۱۳ پروژه لوله گذاری جمع آوری آبهای سطحی و سه پروژه جدول گذاری در سطح خیابان ها نیز در هفته دولت امسال به بهره برداری رسید.

مهدی پور، با اشاره به اجرای پروژه لایروبی مکانیزه کلیه فاضلاب های سطح شهر با استفاده از خودروی واترجت، خاطرنشان کرد: دو پروژه پیاده روسازی و نوسازی پیاده رو نیز انجام شده است.

وی از تجهیز ناوگان موتوری شهرداری کومله با خرید چهار دستگاه نیسان، یک دستگاه آریسان، یک خودروی پیشروی آتش نشانی و یک دستگاه موتورسیکلت خبر داد و اضافه کرد: دیوارکشی زمین های محصور نشده در سطح خیابان امام خمینی(ره)، ساختمان موتوری شهرداری و آرامستان و بازسازی محوطه آن و زیباسازی سیمای شهری از دیگر اقدامات است.

شهردار کومله، با اشاره به تعریض خیابان شهید لاهوتی به سمت اطاقور و تملک زمین میدان ورودی شهر و بازگشایی و تملک خیابان ۱۲ متری جنب پمپ بنزین، یادآور شد: طی مدت مذکور توسعه فضای سبز در سطح شهر و کاشت گل های فصلی و نوسازی ساختمان و ارتقای سیستم اداری و نرم افزاری شهرداری انجام شده و اجرای پروژه های مبلمان شهری از قبیل سنگ فرش کردن و نورپردازی و نصب سطل های زباله گالوانیزه در سطح محلات در دستور کار است.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *