استان ها > اصفهان

اتصال برق از چند ثانیه تا چند دقیقه در مناطق مختلف اصفهان

ورگ/اصفهان مدیر فوریت های برق شرکت توزیع برق استان اصفهان گفت: برقراری مجدد برق در مناطق صعب العبور دور از چند ثانیه و در برخی روستاها نهایتا تا ۴۰ دقیقه انجام می گیرد.

حسین شکرالهی پیش ازظهر امروز (دوشنبه-۱۴بهمن) در نشست خبری چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: اختلاف زمانی میزان قطع برق میان شهرستان های مرکز و شهرستان های دور دست استان بسیار زیاد بود به طوری که در سال ۱۳۹۳ به طور میانگین ۷۷۰ دقیقه درسال برای هر مشترک قطعی برق رخ می داد یعنی هر مشترک روزانه ۲ دقیقه خاموشی را تحمل می کرد.

وی اضافه کرد: این عدد برای نقاط نزدیک حدود ۳۰۰ دقیقه و مناطق دور به چند هزار دقیقه می رسید.

به گزارش ورگ، مدیر امور دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان اصفهان با اشاره به هدف گذاری برحسب نقاط دور دست، تصریح کرد: اکنون اختلاف شهرستان های دور و نزدیک تنها ۱۰۰ دقیقه است که این مهم با روش هایی اجرایی شد.

شکرالهی با معرفی این روش ها، گفت: برقراری ارتباط با استان های همجوار، نصب کلیدهایی برای جداکردن قسمت آسیب دیده از سایر مشترکین، استفاده از پهپاد در مناطق صعب العبور برای شناسایی مرکز عیب، همچنین انجام تعمیرات و خارج کردن شبکه از مسیر بهمن از سری اقدامات انجام شده برای کاهش اختلاف قطعی برق میان شهرستان های دور و نزدیک بوده است.

وی ادامه داد: در نقاطی بسیار دور و صعب العبور مانند پشتکوه فریدون شهر که میزان خاموشی به چند ماه می رسید، تاکنون با یکبار قطعی مواجه شده ایم که برق در مدت چند ثانیه برای اکثر روستاها و ۳۰ تا۴۰ دقیقه در برخی دیگر از روستاها متصل شد.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code