استان ها > آذربایجان غربی

آمریکا باید از منطقه خارج شود

ورگ/آذربایجان غربی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: آمریکا باید از منطقه خارج شود.

حجت الاسلام سید مهدی قریشی امروز ۲۷ دی ماه در خطبه های این هفته نماز جمعه ارومیه افزود: حمله به پایگاههای آمریکا توسط سپاه سیلی محکمی به شیطان بزرگ و اذانبش بود اما سیلی محکمتر خروج آمریکا از منطقه است که بزودی محقق می شود.

وی با اشاره به سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی ضمن ابراز تاسف و تسلیت به بازماندگان سانحه افزود: ابهامات و سوالات بسیاری در خصوص سقوط هواپیما وجود دارد که باید بررسی و پیگیری شود.

امام جمعه ارومیه با بیان اینکه سقوط هواپیما یک امتحان الهی بود، اظهار کرد: نمونه چنین اتفاقی قبلا نیز در کشورهای دیگر اتفاق افتاده است اما دشمن از این سانحه به دنبال فریب ملت و ایجاد آشوب است.

نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه سپاه با تمام قوا برای حفاظت از کیان ایستاده است و اگر جانفشانی سپاه نبود کشور اکنون در دست داعش بود، خاطر نشان کرد: توطئه دشمن است که ملت را علیه سپاه بشوراند؛لذا نباید گمراه شویم و با ناسپاسی و قدرناشناسی علیه سپاه باخائنین و دشمنان همراه شویم.

حجت الاسلام قریشی با بیان اینکه وجود بیش از ۲۵ میلیون جمعیت در استقبال و تشییع پیکر سردار سلیمانی از معجزات الهی بوده و نشان از بصیرت مردم ایران است، اظهار کرد: شهادت سردار سلیمانی انقلاب عظیمی در کشور ایجاد کرد.

به گزارش ورگ، وی بر لزوم استغفار در دنیا تاکید کرد و گفت: دنیا محل جمع آوری توشه آخرت است چرا که در روز قیامت فقط حسابرسی اعمال در محضر الهی انجام می شود و استغفار و توبه در روز قیامت قابل قبول نیست.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code