استان ها > گیلان

آمادگی گیلان برای میزبانی از مسابقات بین‌المللی وزنه برداری

ورگ/گیلان استاندار گیلان از آمادگی گیلانی برای میزبانی از مسابقات بین‌المللی وزنه برداری و گفت: مسابقات بین‌المللی زنده یاد نامجو یک رویداد مهم ورزشی، اجتماعی و فرهنگی است که در پویایی، تحرک و نشاط اجتماعی اثرگذار خواهد بود.

ارسلان زارع امشب در دیدار با رئیس فدراسیون وزنه‌برداری که در مهماسرای استانداری گیلان برگزار شد، اظهار کرد: به سبب اهمیت این دوره مسابقات وزنه‌برداری بین‌المللی، در شرایط زمانی حال حاضر که به نام زنده یاد نامجو از افتخارات ملی و استان ما و نیز متناسب با جایگاه فرهنگی مردم گیلان، از ابتدا بر برگزاری مطلوب و شایسته این رقابت‌ها تاکید داشته و دارم.

وی افزود: براساس آخرین گزارش تمهیدات مورد نیاز برگزاری این مسابقات از جمله آماده سازی سالن و اسکان مهیا شده و دغدغه خاصی در این خصوص وجود ندارد.

نماینده عالی دولت در گیلان ابراز اطمینان کرد که مردم ورزش دوست رشت و استان با حضوری چشمگیر، از این مسابقات به خوبی استقبال خواهند کرد.

وی با بیان اینکه برای حضور پرشور جوانان در ایام برگزاری مسابقات برنامه ریزی و هماهنگی لازم مورد انتظار است، گفت: این رویداد مهم ورزشی، اجتماعی و فرهنگی در پویایی، تحرک و نشاط اجتماعی اثرگذار و مفید خواهد بود.

در این دیدار علی مرادی، رئیس فدراسیون وزنه‌برداری با قدردانی از حمایت‌های استاندار گیلان در میزبانی پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی جام فجر پهلوان نامجو، اظهار کرد: اقدام بسیار ارزشمندی در استان گیلان در حال شکل گیری است.

وی افزود: قطعا در فرآیند برگزاری این مسابقات، توانمندی امنیتی، آرامش و اقتدار کشورمان را به جهانیان اثبات کرده و نمایش می‌گذاریم.

مرادی با بیان اینکه تاکنون وزنه‌بردارانی از ۱۶ کشور برای حضور در این دوره از مسابقات اعلام آمادگی نهایی کرده‌اند، گفت: این ورزشکاران از کشورهایی شامل اردن، ارمنستان، اندونزی، ایران، بنگلادش، بوسنی و هرزگوین، بلغارستان، ترکمنستان، قرقیزستان، عراق، مغولستان، کامرون، نروژ، چین، قطر و یمن هستند که در هفت وزن با یکدیگر رقابت می‌کنند.

به گزارش ورگ؛ مسابقات وزنه برداری انتخابی المپیک جام نامجو، گرامیداشت دهه فجر از ۱۳ تا ۱۵ بهمن ماه جاری در سالن شش هزار نفری رشت برگزار می‌شود.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *