استان ها > گیلان

آغاز دومین مرحله از رزمایش مساوات و همدلی در آستارا

ورگ/گیلان امام جمعه بندر مرزی آستارا از آغاز دومین مرحله رزمایش مساوات و همدلی در این شهرستان خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین کاظم حافظ نیا در آغاز مرحله دوم رزمایش مساوات و همدلی، اظهار کرد: در راستای اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری، نخستین مرحله رزمایش مساوات و همدلی در سه نوبت در شهرستان مرزی بندر آستارا برگزار شد.

وی با بیان اینکه در مرحله نخست بالغ بر ۶۰۰۰ بسته غذایی به ارزش ۱۳ میلیارد ریال در میان خانواده های نیازمند شهرستان توزیع شد، ادامه داد: در نوبت اول مرحله دوم بالغ بر ۹۰۰ بسته غذایی شامل ۱۸۰۰ قطعه مرغ در اوزان مختلف در میان نیازمندان توزیع گردید.

حجت الاسلام والمسلمین حافظ نیا با تأکید بر اینکه ارزش این میزان بسته توزیع شده، ۶۰۰ میلیون ریال است، خاطرنشان کرد: این رزمایش با مشارکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره)، هیأت رزمندگان اسلام و جمعی از خیران اجرا ‌شد و با تلاش گروه‌های جهادی و بسیجیان به دست نیازمندان رسید.

سرهنگ بهزاد قنبری فرمانده سپاه آستارا نیز در گفتگویی، تصریح کرد: بیماری کرونا باعث شد تا شاهد اتحاد، انسجام و همدلی بیش از پیش در میان بین اقشار مختلف مردم باشیم.

وی با اشاره به اینکه مرزنشینان آستارا در همه صحنه ها پشتیبان ولایت و انقلاب هستند، افزود: حضور چشمگیر خیران در برپایی این رزمایش مثال زدنی است و تا اجرای نوبت های بعدی تداوم خواهد داشت.

سرهنگ قنبری با بیان اینکه توزیع اینگونه بسته ها می تواند مرهمی بر دل نیازمندان باشد، اظهار کرد: خیران می تواند هدایای خود را به ستاد مذکور تحویل دهند.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code