استان ها > آذربایجان غربی

آغاز ثبت نام آنلاین کلاسهای زبان های خارجی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی

ورگ/آذربایجان غربی مدیر اجرایی معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی از آغاز ثبت نام ترم بهاره کلاس های زبان های خارجی جهاد دانشگاهی به صورت آنلاین خبر داد.

میرزایی در گفت و گو با ورگ با اشاره به آغاز ثبت نام کلاس‌های زبان های خارجی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی گفت: ثبت نام ترم بهاری از ۶ خرداد سال جاری آغاز شده است و تا ۱۶ خرداد ماه  ادامه خواهد داشت.

وی در خصوص نحوه ثبت نام در این کلاسها گفت: متقاضیان جهت ثبت نام می توانند به آدرس اینترنتی www.jdrouyesh.ir/rooyesh   مراجعه کرده و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۳۳۴۵۶۲۸۶-۳۳۴۶۹۵۸۵ تماس حاصل کنند.

مدیر اجرایی معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی با اشاره به اینکه تعیین سطح ترم بهار بصورت آنلاین برگزار خواهد شد، افزود: تاریخ تعیین سطح متقاضیان جدید ترم بهاری ۱۲خردادماه بوده و متقاضیان موظف هستند با مراجعه به آدرس اینترنتی شعبه مرکزی جهاد دانشگاهی در آزمون تعیین سطح شرکت کنند.

میرزایی ادامه داد: برای ترم بهار سال جاری تخفیف ۳۰ درصدی برای تمامی فراگیران و در تمام سطوح اعمال خواهد شد که به صورت خودکار در سایت، برای تمامی فراگیران فعال می شود و نیاز به مراجعه حضوری به مرکز نیست.

وی اظهار کرد: زمان شروع کلاس‌های زبان جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی از ۱۷ خرداد ماه و به صورت آنلاین است.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code