استان ها > گیلان

آغاز به کار سامانه اینترنتی توزیع بسته‌های مواد بهداشتی در رشت

ورگ/گیلان فرمانده یگان امنیتی امام علی(ع) سپاه قدس گیلان گفت: سامانه اینترنتی توزیع بسته‌های مواد بهداشتی به نشانی www.bsj-gilan.com راه‌اندازی شده و مردم شهر رشت می‌توانند جهت دریافت این بسته‌ها به این سامانه مراجعه کنند.

سرهنگ مجید دوهندو در جمع خبرنگاران با اشاره به استقبال گسترده مردم شهر رشت از طرح توزیع ملزومات بهداشتی توسط سپاه قدس گیلان اظهار کرد: به جهت خدمت‌رسانی بیشتر و کافی نبودن دو خط تلفن، سامانه ثبت نام اینترنتی این طرح از فردا شروع به کار می‌کند.

فرمانده یگان امنیتی امام علی(ع) سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه طرح تامین مواد بهداشتی و ضدعفونی فعلا فقط در شهر رشت انجام می‌شود گفت: مردم عزیز شهر رشت می توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.bsj-gilan.com با درج مشخصات و آدرس محل سکونت خود به سادگی برای دریافت این بسته های بهداشتی ثبت نام نمایند و همچنین در پایان مراحل ثبت مشخصات، زمان تحویل بسته بهداشتی توسط سامانه به اطلاع مردم رسانده می‌شود.

دوهندو با اعلام اینکه روزانه ۳۰۰ بسته لوازم بهداشتی توسط گردان موتوری یگان امنیتی امام علی(ع) در سطح شهر رشت توزیع می‌شود ابراز داشت: ارزش هر کدام از این بسته های بهداشتی حدود ۸۰ هزار تومان بوده و درخواست کنندگان فقط ۵۰هزار تومان از این مبلغ را پرداخت می نمایند وسپاه علاوه بر ارسال رایگان، مابقی این هزینه را نیز می پردازد .

وی ضمن تشریح اهداف این طرح تصریح کرد: در چند روز گذشته که میزان شیوع ویروس کرونا در استان بالا رفته، مردم با کمبود محصولات بهداشتی و خصوصاً ضدعفونی کننده‌ها مواجه شدند و متاسفانه در این میان شاهد بودیم که عده ای سودجو این محصولات را احتکار کرده و به چندبرابر قیمت می فروختند. از این رو سپاه که همواره در تمامی مسائل و مشکلات و سختی ها در کنار مردم است و به حفظ امنیت و سلامت مردم می اندیشد، در این مسئله نیز با هماهنگی با مجموعه های ذی‌ربط وارد عمل شده و به منظور دسترسی آسان تر مردم به این محصولات و جلوگیری از بازار سیاه و احتکار این طرح را اجرا می کند.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *