استان ها > چهارمحال و بختیاری

آغاز اجرای طرح “کریستال ملامین” در چهارمحال وبختیاری

ورگ/چهارمحال و بختیاری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: اجرای طرح “کریستال ملامین” در چهارمحال وبختیاری آغاز شد.

بر اساس گزارش روابط عمومی سازمان صمت چهارمحال‌وبختیاری، سجاد رستمی، اجرای طرح کریستال ملامین از صنایع پایین‌دستی پتروشیمی را از مهم‌ترین طرح‌های سرمایه‌گذاری استان در سال‌جاری برشمرد و اظهار کرد: این طرح در حال حاضر از ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است و علاوه‌بر اینکه جواز تاسیس آن صادر شده، تجهیزات این طرح نیز خریداری شده و به زودی وارد استان می‌شود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری، میزان اشتغال این واحد صنعتی را ۱۶۰ نفر اعلام کرد و گفت: واحد کریستال ملامین لردگان در زمینی به مساحت ۲۰ هکتار با حجم سرمایه‌گذاری ۱۵۰۰ میلیارد تومان ایجاد می‌شود.

رستمی همچنین از پیشرفت ۷۵ درصدی بزرگترین طرح استحصال منیزیت از دولومیت در استان خبر داد و گفت: با اجرای این طرح بیش از ۳۰۰۰ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری از سوی بخش خصوصی در استان ایجاد می‌شود.

وی با بیان اینکه امسال برای نخستین بار برخی تصدی‌گری‌های صمت به خانه صنعت و معدن استان واگذار شد، خاطرنشان کرد: اختیارات صدور جواز تاسیس از سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به خانه صنعت و معدن واگذار شد که این موضوع در تقویت جذب سرمایه‌گذار و تعامل بخش خصوصی و دولتی بسیار موثر بوده است.

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code